Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

3denní balíček na přání

Cena 4200 Kč za 2 osoby na 2 noci

Hledáte ten správný pobytový balíček a stále se Vám žádný nezamlouvá? Zvolte náš "Balíček na přání" a sami si vyberte, co z nabídky relaxačních i sportovních zážitků má Váš pobyt obsahovat.

V ceně balíčku:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
       (Komfortní prostorné pokoje jsou vybaveny jedinečným hotelovým nábytkem a dekoracemi laděnými v duchu jednoho z témat Voda - Příroda - Dřevo – Kámen)
 • láhev vína a ovoce na pokoji
 • relaxace ve wellness studiu (50 minut)
 • 2x večeře formou bufetu pro 2 osoby (v případě menší obsazenosti hotelu servírovaná tříchodová večeře)
 • masáž na výběr pro oba (vyberte si jednu ze tří možností):

 1. olejová aromamasáž 
       (Celotělová masáž posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Uvolní tělo a mysl, odbourá stres a napětí, zmírní bolest zad, ztuhlost šíje a přináší celkové osvěžení. Prostřednictvím měkkých technik spolu s nejkvalitnějšími vonnými aroma oleji, navodí stav pravého uvolnění.)
 2. relaxační masáž (klasická masáž zad, šíje a končetin odbourá stres a uvolní mysl i tělo.)
 3. medová masáž
       (Medová detoxikační)masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, co má za důsledek vznik různých nemocí. Masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi.)
 • Turistické nebo sportovní aktivity podle vašeho výběru:

 1. prohlídka Státního zámku Sychrov
       (romantický novogotický zámek Sychrov, který sloužil jako rezidence původem francouzského rodu Rohanů, znáte z pohádek Zlatovláska či Nesmrtelná teta).
 2. využití sportoviště a zapůjčení sportovních potřeb (na 1 hodinu - volejbal, tenis, běžecká dráha, basketbal, badminton, nohejbal, fotbal)
 3. zapůjčení kol (na 3 hodiny)

Neplatí pro pobyty v období:

28. 9. - 1. 10. 2017 / 25. - 29. 10. 2017 / 16. - 19. 11. 2017 / 16. - 19. 11. 2017 / 23. 12. 2017 - 1. 1. 2018


Objednávám tuto speciální nabídku

(Vyplnění formuláře neznamená automatické potvrzení požadovaných služeb. Budete kontaktováni naším rezervačním oddělením.)

 - Povinný údaj

required
required
required 
 
Termín   
required   required
required
  
  

s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.


Speciální nabídky