Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Reference

27. 12. 2016 - Jana Zrůstová

Vážený pane řediteli,
chtěla bych poděkovat za příjemně prožité vánoční svátky ve Vašem hotelu.
Stravování bylo skvělé (jak jste avizoval)... naprostá spokojenost. Obsluhující číšník byl po celou dobu pobytu velmi pozorný a milý, takže není co vytknout.
Wellness i masáž jsme si skvěle užili.
Chtěla bych Vám popřát do nového roku hodně spokojených klientů, v osobním životě pevné zdraví, optimismus a štěstí.
S přáním hezkého dne,
Jana Zrůstová

PS... aby to tedy nebyla jenom chvála..musím Vám vytknout, že jste u sv. Petra neobjednal vánoční počasí, ten déšť nebyl tedy to pravé ořechové 😄

6. 12. 2016 - Ing. Radka Kolínská, ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav

Dobrý den paní Šafránková,
akce pro tým našich mezinárodních zaměstnanců se vydařila, ze Sychrova byli všichni účastníci doslova nadšení. Prohlídka vánočně vyzdobeného zámku, svařák a medovina je také doslova nadchli, raut u vás pak byl příjemným zakončením.
Mnohokrát děkuji za spolupráci a rozhodně si u vás v budoucnu akci zopakujeme.
Ing. Radka Kolínská, ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav

24. 7. 2016 - Martin Malík

Dobrý deň,
rád by som sa Vám a Vašej spoločnosti, týmto poďakoval za veľmi príjemný pobyt vo Vašom EA Zámockom Hotely Sychrov. Po tejto príjemnej skúsenosti, radi aj v budúcnosti navštívime niektorý z Vaších Hotelov.
S pozdravom Martin Malík

28. 4. 2015 - manželé Mrázkovi, Roudnice nad Labem

Dobrý den,
od minulého pátku jsme ve Vašem zámeckém hotelu strávili s manželem dvě noci, za které bych Vám a celému kolektivu ráda poděkovala. Byl to velice příjemný prodloužený víkend s velmi chutným jídlem, milým personálem a čistým prostředím nejenom v hotelu, ale i mimo něj. Skvělá byla i masáž a wellness. Určitě se do Vašeho hotelu vrátíme. Rádi budeme hotel doporučovat svým známým a kolegům, neboť neplacená reklama a reklamou nejlepší. 
Přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci a jen samé spokojené klienty.
Zdraví Miluše a Petr Mrázkovi, Roudnice nad Labem

11. 4. 2015 - manželé Mladějovští

Bylo to krásné a mělo by to být častěji!
manželé Mladějovští

11. 4. 2015 - manželé Bartošovi, Liberec

Moc děkujeme za krásný zážitek, hodně jsme si to užili, nic nemělo chybu. Dobré jídlo, ochotný personál, nádherný pokoj. Na zámku jsme měli svatbu roku 1971. Roku 2015 jsem tento pobyt dostala k narozeninám.
Díky moc všem a hlavně paní ředitelce.
manželé Bartošovi, Liberec

31. 3. 2015 - Martin Půta, hejtman Libereckého kraje

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi, abych Vám vyjádřil poděkování za spolupráci na přípravách 2. oficiální návštěvy prezidenta republiky a paní Ivany Zemanové v Libereckém kraji, která se uskutečnila ve dnech 24. až 26. března 2015.
Návštěva prezidentského páru byla obrovskou výzvou, příležitostí a především poctou pro nás všechny. Každý z nás cítil, že jde o slavnostní okamžik, který si žádá důslednou přípravu. jsem přesvědčen, že Vy i Váš tým, který se na přípravě návštěvy podílel, jste věnovali zajištění a organizaci obrovské úsilí. Úsilí, které vedlo k tomu, že návštěva a setkání v EA Zámeckém hotelu Sychrov proběhly v příjemné atmosféře, kterou jsem ocenil nejen já, ale i pan prezident.
Věřím, že setkání s panem prezidentem je nezapomenutelným okamžikem. Stejně tak věřím, že i prezidentský pár si odnesl z návštěvy v Libereckém kraji plno zážitků, a to díky všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci jeho programu. Tímto Vám ještě jednou děkuji za ochotu a vstřícnost, kterou jste při této příležitosti projevila.
Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a těším se na další spolupráci.
S pozdravem
Martin Půta, hejtman Libereckého kraje

26. 3. 2015 - Prezident republiky Miloš Zeman v EA Hotelu Sychrov

Zdejší návštěva dne 26. března 2015 byla posledním místem, na kterém se zastavil při své návštěvě Libereckého kraje. Na Sychrově pak, společně s hejtmanem kraje, svou třídenní návštěvu Libereckého kraje prezident republiky zakončil tradiční tiskovou konferencí.

Setkání prezidenta s naším Generálním ředitelem Josefem Bárou, ředitelkou EA Hotelu Sychrov Nikolou Andělovou a ostatními zaměstnanci proběhlo v přátelské a uvolněné atmosféře, o které se můžete přesvědčit z fotografií.

Fotografie: Jaroslav Appeltauer / Apikfoto

20. 10. 2014 - ing. Kateřina Gregorová, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Velmi děkuji za zajištění výjezdního zasedání pro MMR, služby Vašeho hotelu byly moc příjemné a všem se to moc líbilo. Věřím, že kolegové takto získali dobrý tip kam zajet např. i v rámci svých soukromých aktivit. 
Ing. Kateřina Gregorová, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Speciální nabídky