Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Golf

Zahrajte si na jednom z golfových hřišť v nedalekém okolí EA Zámeckého hotelu Sychrov.

Ypsilon Golf Resort Liberec

Golfové hřiště ležící v nadmořské výšce 420 - 470 m.n.m a je umístěno do krásné přírody bez civilizačního ruchu nedaleko přehradní nádrže Fojtka u Liberce. Na členitém území bylo vytvořeno 18 specifických jamek. Celková délka hřiště přesahuje šest tisíc metrů. Par hřiště je 72. Hřiště má klasickou skladbu 4 tříparové, 4 pětiparové a 10 čtyřparových jamek.

Golf Club Liberec Machnín

Golfové hřiště nedaleko centra Liberce se rozkládá na ploše 40 ha, na kterých je v současné době vybudováno 18 normovaných jamek s celkovým handycapem 68. Nechybí samozřejmě ani 3 jamková akademie, otevřený i krytý driving range pro trénování odpalů a cvičný putting green. Hřiště, se svými 4.754m (muži), nepatří mezi ty nejdelší, ale je technické a má rozhodně nezapomenutelnou scenérii podještědí.

Golf Resort Paradise Benátky nad Jizerou

Hřiště Soudný: Hrát můžete na nově dokončených 18-ti jamkách. Ojedinělé golfové hřiště linksového typu s dlouhými jamkami, zvlněnými fairwayemi, těžkým roughem, členitým okolím greenů s pěti odpališti. Jamky jsou navrženy s množstvím vodních a pískových překážek. Nabízí hru podle handicapu od začátečníků až po mistrovské kategorie dle vzdálenosti zvoleného odpaliště.

Sand Martin´s Holes Golf Mladá Boleslav

Výtvor z dílny společnosti Golfer je koncipován tak, aby měl vysokou sportovní hodnotu z mistrovských odpališť. Hra ze zbývajících odpališť svojí obtížností odpovídá výkonnosti ostatních kategorií. Výzvou je jistě nejdelší par 5 v České republice - jamka č.15, která z mistrovských odpališť dosahuje 652m.

Naše recepce Vám ráda fee zajistí...

Speciální nabídky