Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Relaxační procedury

Olejová aroma masáž

Celotělová masáž posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Uvolní tělo a mysl, odbourá stres a napětí, zmírní bolest zad, ztuhlost šíje a přináší celkové osvěžení. Prostřednictvím měkkých technik spolu s nejkvalitnějšími vonnými aroma oleji, navodí stav pravého uvolnění.

Masáž lávovými kameny

Příjemné teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolavé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost či bolesti hlavy. Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Obnovuje energii těla, zrychlují metabolismus a může nastartovat proces hubnutí.

Jogurtovo-medový zábal

Přírodní med spolu s bílým jogurtem má zvláčňující a zpevňující účinky. Regeneruje pokožku a zanechává ji pevnou a hedvábnou na dotek. Odstraňuje následky stresu, podporuje regeneraci a omlazení buněk pokožky. Zábal má účinky proti celulitidě.

Skořicový zábal

Skořicový zábal je velmi účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. V místě aplikace gel silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Zlepšuje buněčný metabolismus a podporuje krevní oběh.

Cukrový vánek z ráje

Přírodní rituál krásy, jenž odstraní odumřelé kožní buňky, uvolní zanesené póry, vyživí a hydratuje Vaši pleť. Extra panenský kokosový olej spolu s krystalky cukru z cukrové třtiny tvoří směs, která Vás omladí. Krystalky, díky přírodnímu alfa hydroxidu, jemně odstraní odumřelé kožní buňky a umožní výstavbu nové kožní tkáně. Uvolní zanesené póry a umožní pokožce dýchat. Kokosový olej pak dodá všechny živiny potřebné k její regeneraci a do hloubky ji hydratuje.

Medová masáž

Medová detoxikační)masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, co má za důsledek vznik různých nemocí. Masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi.

Hedvábná masáž svíčkou + medový peeling s cukrem

Pocit pohodlí a relaxace se dostaví již díky peelingu s medem a cukrem, kterým odstraníme odumřelé buňky na celém těle a tím zjemníme pokožku. Hřejivou masáží teplým olejem z masážní svíčky uvolníme svalové napětí a dopřejeme Vám neodolatelný rozmazlující zážitek.

Sladká pěstící hydratační péče (kaktusové tělové mléko) + medový peeling s cukrem

Pocit pohodlí a relaxace se dostaví již díky peelingu s medem a cukrem, kterým odstraníme odumřelé buňky na celém těle a tím zjemníme pokožku. Na pokožku naneseme relaxačními hmaty hydratační tělové mléko z kaktusu Opuncie z Mexika, který optimalizuje absorpci vody a zlepšuje zadržování vody v epidermis.

Osvěžující kořeněné potěšení

Koktejl jamajského pepře, černého pepře a liči odstraňuje odumřelé buňky, zjemňuje pokožku a dodává pleti jas a "šťávu". Drenážní gel pěti koření odvodňuje a osvěžuje unavené tělo, počínaje dolními končetinami.

Speciální nabídky